Založenie družstva

Naša cena za založenie zahŕňa:

  • úvodná konzultácia
  • vypracovanie všetkých dokumentov potrebných k založeniu družstva
  • právne poradenstvo počas celého procesu založenia družstva

Prečo my?

  • ponúkame založenie družstva so sídlom na celom území Slovenskej republiky
  • celý proces založenia vrátane vypracovania všetkých dokumentov dozoruje advokát
  • môžete si vybrať ľubovoľný počet voľných živností za 0 EUR
  • viazané a remeselné živnosti za polovičnú cenu, t.j. 7,5 EUR
  • naša cena zahŕňa aj poplatok do obchodného registra

V prípade Vášho záujmu si môžete doobjednať naše ďalšie služby:

Cena za založenie družstva je 599 EUR a zahŕňa aj notársky poplatok za vypracovanie notárskej zápisnice ako aj súdny poplatok za podanie návrhu do obchodného registra.


staňte sa aj vy našim spokojným klientom

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás

Anna Ledecká

Využila som služby tejto advokátkskej kancelárie a nemôžem hodnotiť inak ako vynikajúce. Vysoká profesionalita, rýchlosť a primerané ceny. Môžem len doporučiť.

Alžbeta Ondrejková

Advokátska kancelária ponúka vysoko profesionálny prístup, promptné reakcie na potreby klientov a v dnešnej dobe veľmi vzácny ľudský prístup. Pri zápise dopravnej spoločnosti s ručením obmedzeným do ORSR elektronickým podaním sme boli nadmieru spokojní.

Katarína Slančíková

Ďakujem za profesionálne, spoľahlivé a rýchle služby, som veľmi spokojná. Advokátsku kanceláriu som uz využila viac krát a môžem len odporučiť.

Peter Kožár

So službami JUDr. Veroniky Lackovej som bol naozaj spokojný. Mám dojem, že väčšine advokátskych kancelárii nejde o Váš výsledok ale iba o ich naúčtované hodiny. Toto nie je ten prípad. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti.

Zuzana Kriaková

Pani doktorka je brilantná a veľmi inteligentná advokátka, ktorá poskytuje rady v tých najkomplikovanejších prípadoch. Zapôsobila na mňa svojim priateľským vystupovaním, pracovným nasadením a vysokou úrovňou a precíznosťou právnych výstupov.

Samuel Cengel

S advokátskou kanceláriou som bol veľmi spokojný. Ústretový prístup, seriózne jednanie, spoľahlivosť a príjemná pani advokátka. Určite využijem služby znova, ak ich budem potrebovať.