Zrušenie a likvidácia spoločnosti

Pokiaľ ste sa rozhodli ukončiť svoje podnikanie, pred výmazom spoločnosti z obchpdného registra je potrebné vykonať jej likvidáciu. Predpokladom likvidácie spoločnosti je existencia jej majetku bez záväzkov voči veriteľom (pokiaľ by totiž spoločnosť mala viac ako 2 veriteľov 30 dní po lehote splatnosti, je potrebné podať návrh na vyhlásenie konkurzu).

Naša cena zahŕňa:

  • vypracovanie všetkých dokumentov potrebných k likvidácii
  • podanie návrhu na výmaz spoločnosti z obchodného registra
  • právne poradenstvo počas celého procesu likvidácie

Prečo my?

  • všetko vybavíte elektronicky cez e-mail na základe Vami udelenej plnej moci
  • ponúkame zabezpečenie likvidácie spoločností z celého územia Slovenskej republiky
  • celý proces likvidácie vrátane vypracovania všetkých dokumentov dozoruje advokát
  • bohaté skúsenosti

Viac o likvidácii spoločnosti sa dočítate tu: Likvidácia spoločnosti 


staňte sa aj vy našim spokojným klientom

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás

Anna Ledecká

Využila som služby tejto advokátkskej kancelárie a nemôžem hodnotiť inak ako vynikajúce. Vysoká profesionalita, rýchlosť a primerané ceny. Môžem len doporučiť.

Alžbeta Ondrejková

Advokátska kancelária ponúka vysoko profesionálny prístup, promptné reakcie na potreby klientov a v dnešnej dobe veľmi vzácny ľudský prístup. Pri zápise dopravnej spoločnosti s ručením obmedzeným do ORSR elektronickým podaním sme boli nadmieru spokojní.

Katarína Slančíková

Ďakujem za profesionálne, spoľahlivé a rýchle služby, som veľmi spokojná. Advokátsku kanceláriu som uz využila viac krát a môžem len odporučiť.

Peter Kožár

So službami JUDr. Veroniky Lackovej som bol naozaj spokojný. Mám dojem, že väčšine advokátskych kancelárii nejde o Váš výsledok ale iba o ich naúčtované hodiny. Toto nie je ten prípad. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti.

Zuzana Kriaková

Pani doktorka je brilantná a veľmi inteligentná advokátka, ktorá poskytuje rady v tých najkomplikovanejších prípadoch. Zapôsobila na mňa svojim priateľským vystupovaním, pracovným nasadením a vysokou úrovňou a precíznosťou právnych výstupov.

Samuel Cengel

S advokátskou kanceláriou som bol veľmi spokojný. Ústretový prístup, seriózne jednanie, spoľahlivosť a príjemná pani advokátka. Určite využijem služby znova, ak ich budem potrebovať.