Zápis dopravcov do obchodného registra

Prečo sa zapísať?

Koncesné licencie vydané živnostenským úradom na vnútroštátnu nákladnú dopravu do 30.06.2010 strácajú platnosť 03.12.2013.  Iné povolenia, licencie a rozhodnutia na výkon dopravy bez vyznačenej doby platnosti platia do 04.12.2015.

Ak dopravcovia – fyzické osoby budú žiadať príslušný úrad o vydanie resp. predĺženie uvedených dokumentov, k ich vydaniu musia dopravcovia predložiť výpis z obchodného registra. Za týmto účelom je potrebná registrácia v príslušnom obchodnom registri.

Naša cena zahŕňa:

  • vypracovanie všetkých dokumentov potrebných k zápisu do obchodného registra
  • zabezpečenie zápisu do obchodného registra
  • právne poradenstvo počas celého procesu zápisu

Prečo my?

  • všetko vybavíte elektronicky cez e-mail na základe Vami udelenej plnej moci
  • ponúkame zápisy dopravcov z celého územia Slovenskej republiky
  • celý proces zápisu do obchodného registra vrátane vypracovania všetkých dokumentov dozoruje advokát
  • bohaté skúsenosti pri sprostredkovaní zápisu do obchodného registra
  • v cene je zahrnutý aj súdny poplatok, ktorý v prípade listinného podania predstavuje 165,50 EUR

Viac o zápise do obchodného registra sa dočítate tu: Zápis dopravcov do obchodného registra


staňte sa aj vy našim spokojným klientom

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás

Anna Ledecká

Využila som služby tejto advokátkskej kancelárie a nemôžem hodnotiť inak ako vynikajúce. Vysoká profesionalita, rýchlosť a primerané ceny. Môžem len doporučiť.

Alžbeta Ondrejková

Advokátska kancelária ponúka vysoko profesionálny prístup, promptné reakcie na potreby klientov a v dnešnej dobe veľmi vzácny ľudský prístup. Pri zápise dopravnej spoločnosti s ručením obmedzeným do ORSR elektronickým podaním sme boli nadmieru spokojní.

Katarína Slančíková

Ďakujem za profesionálne, spoľahlivé a rýchle služby, som veľmi spokojná. Advokátsku kanceláriu som uz využila viac krát a môžem len odporučiť.

Peter Kožár

So službami JUDr. Veroniky Lackovej som bol naozaj spokojný. Mám dojem, že väčšine advokátskych kancelárii nejde o Váš výsledok ale iba o ich naúčtované hodiny. Toto nie je ten prípad. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti.

Zuzana Kriaková

Pani doktorka je brilantná a veľmi inteligentná advokátka, ktorá poskytuje rady v tých najkomplikovanejších prípadoch. Zapôsobila na mňa svojim priateľským vystupovaním, pracovným nasadením a vysokou úrovňou a precíznosťou právnych výstupov.

Samuel Cengel

S advokátskou kanceláriou som bol veľmi spokojný. Ústretový prístup, seriózne jednanie, spoľahlivosť a príjemná pani advokátka. Určite využijem služby znova, ak ich budem potrebovať.