Vymáhanie pohľadávok

Ponúkame Vám:

MIMOSÚDNE VYMÁHANIE POHĽADÁVOK

Dlžníci častokrát reagujú na výzvu na zaplatenie spísanú a zaslanú pod hlavičkou advokáta, resp. advokátskej kancelárie. Nakoľko spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou, zabezpečíme pre Vás tieto služby. Cenu za mimosúdne vymáhanie Vašej pohľadávky Vám nastavíme individuálne v závislosti od výšky vymáhanej pohľadávky.

SÚDNE VYMÁHANIE POHĽADÁVOK

Súdne vymáhanie pohľadávok zahŕňa spísanie návrhu na začatie konania, najčastejšie je ním návrh na vydanie platobného rozkazu. Súd môže vydať platobný rozkaz už do 10 pracovných dní. Platobný rozkaz možno vydať aj v prospech viacerých navrhovateľov alebo aj proti viacerým odporcom.

V prípade, ak proti platobnému rozkazu nepodá dlžník do 15 dní od doručenia odpor s odôvodnením, platobný rozkaz má účinky právoplatného rozsudku. To znamená, že právoplatný platobný rozkaz je exekučným titulom a môže dôjsť k vymáhaniu Vašej pohľadávky prostredníctvom súdneho exekútora.

VYMÁHANIE POHĽADÁVOK SÚDNYM EXEKÚTOROM

Pokiaľ disponujete právoplatným a vykonateľným exekučným titulom (najčastejšie je ním rozhodnutie súdu alebo notárka zápisnica), pripravíme pre Vás návrh na začatie exekučného konania. Exekútorský úrad, s ktorým spolupracujeme, začne s vymáhaním pohľadávky za Vás. Poplatky s tým spojené predstavujú  kolok v hodnote 16,50 EUR a našu odmenu za prípravu návrhu na začatie exekúcie vo výške 35 EUR.

Prečo my?

  • spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, ktorá dozoruje celý proces vymáhania pohľadávky
  • pravidelné informovanie (emailom, telefonicky) o procese vymáhania pohľadávky

staňte sa aj vy našim spokojným klientom

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás

Anna Ledecká

Využila som služby tejto advokátkskej kancelárie a nemôžem hodnotiť inak ako vynikajúce. Vysoká profesionalita, rýchlosť a primerané ceny. Môžem len doporučiť.

Alžbeta Ondrejková

Advokátska kancelária ponúka vysoko profesionálny prístup, promptné reakcie na potreby klientov a v dnešnej dobe veľmi vzácny ľudský prístup. Pri zápise dopravnej spoločnosti s ručením obmedzeným do ORSR elektronickým podaním sme boli nadmieru spokojní.

Katarína Slančíková

Ďakujem za profesionálne, spoľahlivé a rýchle služby, som veľmi spokojná. Advokátsku kanceláriu som uz využila viac krát a môžem len odporučiť.

Peter Kožár

So službami JUDr. Veroniky Lackovej som bol naozaj spokojný. Mám dojem, že väčšine advokátskych kancelárii nejde o Váš výsledok ale iba o ich naúčtované hodiny. Toto nie je ten prípad. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti.

Zuzana Kriaková

Pani doktorka je brilantná a veľmi inteligentná advokátka, ktorá poskytuje rady v tých najkomplikovanejších prípadoch. Zapôsobila na mňa svojim priateľským vystupovaním, pracovným nasadením a vysokou úrovňou a precíznosťou právnych výstupov.

Samuel Cengel

S advokátskou kanceláriou som bol veľmi spokojný. Ústretový prístup, seriózne jednanie, spoľahlivosť a príjemná pani advokátka. Určite využijem služby znova, ak ich budem potrebovať.